باشگاه مخاطبان
نام کاربری
کلمه


ایجاد یک حساب کاربری

در گروه سلامت جسم موضوعاتي همچون :

بيماريهاي واگير و غير واگير ، طب سالمندي ، مادر و کودک ، محيط زيست و دارو ، تغذيه از جمله مطالبي است که در متن برنامه گنجانده شده است.

ضمن آنکه برنامه سپهر دانش با هدف مخاطبان خاص ( کادر درماني ) به مدت 120 دقيقه هر شب جزو اين گروه برنامه سازي مي باشد.

برنامه هاي گروه سلامت جسم :

 

1- فراسو

اولويت برنامه سازي : پيشگيري و کنترل بيماريهاي واگير دار و غير واگيردار

برنامه گفتگو محور ، در خصوص بيماريهاي واگيردار و غير واگيردار حضور کارشناسان در استوديو و مباحث بيماريها مورد بحث و بررسي قرار گرفته و به سوالات شنوندگان در خصوص بيماريهاي مورد نظر پاسخ داده مي شود.اين برنامه 30 دقيقه به صورت زنده هر روز بجز جمعه ها روي آنتن قرار مي گيرد.

 

2- زاويه پنهان

اولويت برنامه سازي : بررسي و تحليل کارشناسانه و علمي تبليغات پزشکي در رسانه ها بصورت مستند گزارشي

برنامه زنده 50 دقيقه اي با سابقه چند ساله در شبکه که بصورت مستند پزشکي به بررسي علمي و کارشناسانه تبليغات کاذب پزشکي ( چاقي ، لاغري ، زيبايي ، مکمل هاي دارويي ، افزايش قد ، ترک اعتياد ، کاشت مو و ... ) در رسانه ها ( ماهواره ، مجلات و روزنامه ها ، سايت ها و... ) با حضور مسئولان و کارشناسان متخصص در علوم پزشکي مي پردازد.شنبه هر هفته از ساعت 11:10 دقيقه پخش مي شود.

 

3- اعتياد

اولويت برنامه سازي : اطلاع رساني و آموزش شيوه هاي مختلف بهداشت روان

برنامه زنده با آيتم 40 دقيقه اي به عوارض جسمي بيماري اعتياد با حضور کارشناسان متخصص در برنامه مي پردازد.قالب

ترکيبي ساده ( با رويکرد پنلي ) چهارشنبه ها ساعت 11

 

4-استوديو سلامت

اولويت برنامه سازي : اولويت سلامت جسمي

ميزگرد تخصصي پزشکي در حوزه سلامت که با حضور يک بيمار و چند متخصص در حوزه هاي مختلف سلامت.در برنامه يک بيماري از زواياي مختلف بررسي شده و کارشناسان حاضر به سوالات مخاطبان درباره موضوع مطرح شده در برنامه پاسخ مي دهند.اين برنامه بصورت توليدي هر پنجشنبه ساعت 15:5 به مدت 60 دقيقه روي آنتن مي رود.

 

5- سپهر دانش

اولويت برنامه سازي : با اولويت دستاوردهاي نظام سلامت

به منظور مخاطب آفريني برنامه زنده تخصصي ويژه کادر درماني شاغل در مراکز درماني ( پزشکان - پيرا پزشکي... ) به مدت 2 ساعت هر شب به جز جمعه ها با آيتم هاي مختلف مانند  case study  ، پيشگامان ، تاريخ پزشکي ، يک اصطلاح پزشکي و گزارش هاي زنده از بيمارستان ، معرفي سايت هاي تخصصي و مسابقه از ساعت 22:10 تا 24 روي آنتن مي رود.

 

6- نفس دوم

اين برنامه جذاب با موضوع هاي متنوع پزشكي ورزشي مي باشد.

روز هاي پنجشنبه از ساعت 9:10 پخش مي شود.

 


 7-فرداي بهتر

اولويت برنامه سازي : بررسي طرح هاي ارائه شده در حوزه سلامت

افزايش آگاهي مخاطبان در خصوص فرصت ها و چالش هاي موجود در حوزه سلامت اجتماعي ، با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص نقد عملکرد مسئولان پاسخگويي آنها و هم چنين اهداف افق رسانه ضرورت تهيه و اجراي يک برنامه منسجم که از بخش هاي اطلاع رساني ، چالشي و گفتگويي کارشناسانه سازمان يافته باشد و در عرصه رسانه راديو سلامت احساس مي شود.

اين برنامه هر چهارشنبه ساعت 20:30پخش مي شودارسال نظر